İSTANBUL (AA) - Altınyıldız Classics'in, hayata geçirdiği üyelik bazlı sadakat programı STARS 1,4 milyon üyesiyle birinci yılını doldurdu.

Şirketten yapılan açıklamaya göre, Altınyıldız Classics, sadakat programı "STARS" ile müşterilerine avantajlı alışveriş imkanı sunuyor. Program bir yılda 1,4 milyon üyeye ulaştı. Alışverişlerde kişiye özel olanaklar sunan "STARS", toplamda 70 milyon lira değerinde STARS puan dağıttı.

STARS yapay zeka teknolojisi ile üyelerine doğru lokasyonda doğru önerilerde bulunarak ayrıcalıklar sağlıyor. STARS üyeleri, online ve fiziki mağazalarda kazandıkları puanlarla alışveriş yaparken özel müşteri hizmetleri ayrıcalıklarından da faydalanıyor.

Alper Gezeravcı'nın kan örnekleri Üsküdar Üniversitesi'ne teslim edildi Alper Gezeravcı'nın kan örnekleri Üsküdar Üniversitesi'ne teslim edildi

Açıklamada görüşlerine yer verilen Altınyıldız Classics ve BR Mağazacılık Online Kanallar ve Pazarlama Direktörü Onur Uluğ, "STARS sadakat programımızda bir yılın ardından daha farklı yenilik ve deneyimler ile kullanıcılarımıza ulaşacağız. 'Paylaş Kazan' projemizi hayata geçiriyoruz. Bu yenilik ile markamızın şıklığı ve kalitesini STARS üyemiz arkadaşlarına anlatabilecek." ifadelerini kullandı.

- "Davet gönderen üyemiz arkadaşlarının alışverişinden 'STARS Puan' kazanabilecek"

STARS üyelerinin influencer gibi arkadaşlarına davet linki göndererek mağaza ve online kanallarda özel indirimlere sahip olabileceğini belirten Uluğ, "Davet gönderen üyemiz arkadaşlarının alışverişinden 'STARS Puan' kazanabilecek. 'Yıldızları biriktir' projesi ile de STARS üyeleri harcadıkça yıldız biriktirecek. STARS üyesinin biriktiği yıldızlarla, ek indirimler ve çeşitli fırsatlardan yararlanması sağlanacak. STARS ile kullanıcılarımıza özel avantaj ve birbirinden farklı deneyimler sunmaya devam edeceğiz. Siz de yıldızlar arası yolcuğumuza katılarak STARS’lı olabilirsiniz" açıklamasında bulundu.

STARS üyeleri, Altınyıldız Classics mağazalarından ve online kanallarından yapacakları 3 bin lira ve üzeri alışverişlerinde 100 STARS Puan'a kadar puanlarını ikiye katlama şansı yakalıyor. STARS üyeliği ile mağazadan yapılan alışverişlerde kazanılan puanlar uygulama içinde ya da online mağazada kullanılabiliyor.