30 yaşındaki forvet ve sağ kanat oyuncusu, kırmızı-beyazlı formayla 2024/25 sezonunda sahada olacak.

Yeni Transfer: Mustafa Çeçenoğlu

Kulübümüzden yapılan açıklamaya göre, Başkan Hakan Toy’un Ankara'da gerçekleştirdiği görüşmeler sonucu, Mustafa Çeçenoğlu ile 1 yıllık sözleşme imzalandı. Çeçenoğlu, önümüzdeki sezonda Batman Petrolspor’un hücum hattını güçlendirecek.

Çeçenoğlu’nun Geçmiş Performansı ve Beklentiler

Batman'da Stajyer Öğrenciler Gıda Denetimini Sahada Öğreniyor Batman'da Stajyer Öğrenciler Gıda Denetimini Sahada Öğreniyor

Geçtiğimiz sezon Bandırmaspor'da gösterdiği performansla dikkat çeken Çeçenoğlu, tecrübesi ve yetenekleriyle takımımıza önemli katkılar sunacak. Batman Petrolspor, bu transferle takımın gücünü artırmayı ve yeni sezonda başarılı sonuçlar elde etmeyi hedefliyor.

Başkan Hakan Toy’dan Açıklama

Başkan Hakan Toy, transferle ilgili yaptığı açıklamada, “Mustafa Çeçenoğlu’nun katılımıyla takımımızın daha da güçlendiğine inanıyoruz. Kendisine yeni sezonda başarılar diliyor, Batman Petrolspor ailesine hoş geldin diyoruz,” ifadelerini kullandı.

Takımımıza Hoş Geldin, Mustafa Çeçenoğlu!

Kulüp, taraftarlarına yaptığı açıklamada, “Mustafa Çeçenoğlu’nun aramıza katılmasından büyük mutluluk duyuyoruz. Onunla birlikte yeni sezonda başarılarla dolu bir dönem geçirmeyi temenni ediyoruz,” dedi.