Hizmete giren lokali açılışında konuşan AK Parti Batman Milletvekili Ferhat Nasıroğlu, aday tanıtım toplantısının ardından lokali hizmete açtıklarını söyledi. Nasıroğlu, "Aday arkadaşlarımızın hepsi burada. Bizler Batman'a, ilçelerine, beldelerine ve merkezine tüm belediyelere talibiz. Kendimize inanıyoruz ve bu memlekete hizmet etme yarışı içerisindeyiz. Dolayısıyla biz Batman'ın geleceği için güçlü bir kadro kurduk." dedi.

Çocuklar ve gençlerin geleceği için mücadele ettiklerini vurgulayan Nasıroğlu, kendilerine inandıklarını da sözlerine ekledi.

Batman'da 400 Arıcıya 4 bin Kovan Dağıtıldı Batman'da 400 Arıcıya 4 bin Kovan Dağıtıldı

AK Parti Batman Belediye Başkan Adayı Adil Sebati Ceylan ise yaptığı açıklamada şunları söyledi: "Bugün itibariyle seçim lokalimizi hizmete açtık. Tüm vatandaşlarımızın teveccühünü bekliyoruz. Seçim çalışmalarımızı burada sürdüreceğiz. Yaptığımız hizmetleri vatandaşlarımıza anlatacağız. Seçim çalışmalarımızı Batman'ın dört bir yanında vatandaşlarımıza dokunarak devam ettireceğiz. Seçim tarihine kadar vatandaşlarımızla buluşacağız ve 31 Martta iradelerine saygı duyacağız."

I M G 20240211 W A0005