Sosyal belediyecilik anlayışı çerçevesinde hayata geçirilen bu projeyle birlikte vatandaşlara uygun fiyatlı, kaliteli, lezzetli ve sağlıklı yemek hizmeti sunulacak.

Eğitim Araştırma Hastanesi'nin karşısında yer alacak olan Kent Lokantası, özellikle şehir dışından hastalarıyla beraber gelen hasta yakınları için de büyük bir avantaj sağlayacak.

Belediye Eş Başkanı Sönük, "Öğrenci ve dar gelirli aileler için bu tür projelerimiz devam edecek. Kentimizde daha fazla sosyal projeyi hayata geçirmek için çalışmalarımız sürecek. Amacımız, tüm yurttaşlarımıza daha iyi bir yaşam kalitesi sunmak. Sosyal belediyecilik ilkeleri gereği her alanda öncü bir rol üstlenmeye çalışıyoruz. Bu projede emeği geçen tüm çalışma arkadaşlarıma teşekkür ediyorum" dedi.

Batman'da petrol sahasındaki yakıt tankerinde çıkan ve stok deposuna sıçrayan yangın söndürüldü Batman'da petrol sahasındaki yakıt tankerinde çıkan ve stok deposuna sıçrayan yangın söndürüldü

Kent Lokantalarından bir tanesi Ziya Gökalp Mahallesi Nasıroğlu iş merkezi karşısında, diğer lokanta ise Batman Eğitim Araştırma Hastanesi NATO yolu üzeri olmak üzere iki farklı adreste yer alacak.

Eş Başkan Sönük, Kent Lokantası projesinin sadece ekonomik bir çözüm olmadığını, aynı zamanda sosyal belediyeciliğin bir sorumluluk projesi olduğunu da vurguladı.