Daha önce birçok köy okulunu ziyaret ederek onlarca etkinlik düzenleyen Petrolkent Gençlik Merkezi, bu kez Taşlıdere köyündeki ortaokulda öğrencilerle bir araya geldi. Gençlik Liderleri ve gönüllü gençlerin desteğiyle gün boyu oyunlar oynanan ve çeşitli aktiviteler gerçekleştirilen programda köy çocukları doyasıya eğlendi.

Petrolkent Gençlik Merkezi'nin "Merkezim Her Yerde" projelerinin aralıksız sürdüğünü belirten Gençlik Hizmetleri Müdürü İbrahim Rüzgâr, "Gittiğimiz her yere mutluluk götürüyoruz." dedi. Rüzgâr, Kozluk'ta gerçekleştirilen etkinliklerle ilgili şu bilgileri paylaştı:

"Gençlik Liderlerimiz ve gönüllü gençlerimizin desteğiyle Kozluk ilçemize bağlı Taşlıdere köyünün ortaokulunda çeşitli etkinlikler düzenledik. Öğrenciler ve köy çocukları mendil kapmaca, halat çekme, müzikli oyunlar, gitar ve bağlama dinletisi, bowling, dart, okçuluk ve çuval yarışı gibi birçok aktiviteye katılarak keyifli bir gün geçirdiler. Bu tür etkinliklerimiz aralıksız farklı köy okullarında devam ediyor. Emeği ve katkısı olan herkese teşekkür ediyorum."

Vali Canalp, Desen Mermer Fabrikasını Ziyaret Etti Vali Canalp, Desen Mermer Fabrikasını Ziyaret Etti

Petrolkent Gençlik Merkezi Müdürü Osman Veysel Özdaş da projeyle ilgili hedeflerini açıkladı: "Amacımız gitmediğimiz köy bırakmamak. Bu sayede köy çocuklarının da imkanlardan faydalanmasını ve eğlenmelerini sağlıyoruz."