Törene katılan Milletvekili Ferhat Nasıroğlu ve Vali ve Belediye Başkanvekili Ekrem Canalp, yeni araçların ihtiyaç sahibi vatandaşlara daha hızlı ve daha iyi hizmet sunulmasını sağlayacağını vurguladı.

Batman'ın Yeşil Dokusu Güçleniyor! Batman'ın Yeşil Dokusu Güçleniyor!

Nasıroğlu: "Teslim edilen 7 aracımız, ilçe ve merkezdeki ihtiyaç sahibi insanlarımıza sıcak ve hızlı şekilde yemeklerini ulaştıracak. Bu da sosyal belediyecilik ve sosyal devlet olmanın en güzel örneğidir. Biz eğer insanlarımıza devletin şefkatli elini zamanında ulaştırabiliyorsak bundan büyük mutluluk duyarız. Sosyal Devlet olmak insanların ihtiyacını karşılıyor olmak demektir. Sadece temenni ile değil icraatla da bunu yapabilmek önemlidir. Bizler Batman'da yeni bir vizyon ve anlayışın ilklerini yapıyoruz. Bu anlayış Türkiye'de en birinci anlayıştır."

I M G 20240212 W A0002

Canalp: "Türkiye'de ilklerden bir tanesini Batman'da gerçekleştirmenin memnuniyeti içerisinde bir araya geldik. İlçelerimiz ve merkezde olmak üzere üç çeşit sıcak yemeği vatandaşlarımıza dağıtıyoruz. Bin 172 aile şu an bu hizmetten faydalanıyor. Toplam yararlanan vatandaş sayımız dört bini geçti. Bununla gurur duyuyoruz."

Törene Batman Valisi ve Belediye Başkanvekili Ekrem Canalp, Milletvekili Ferhat Nasıroğlu, SYDV İl Müdürü Beşir Aslan ve çok sayıda davetli katıldı.