Yoğun katılımın olduğu buluşmada, Sönük il yönetimi, meclis üyeleri ve birim amirleriyle birlikte halkla buluşmaya devam ettiklerini ve bu sayede halkın görüş ve önerilerini aldıklarını ifade etti.

112'yi Asılsız İhbarlarla Meşgul Edenlere Ceza! 112'yi Asılsız İhbarlarla Meşgul Edenlere Ceza!

Taziye evini dolduran yurttaşlara yapılan çalışmalar ve geçilen süreç ile ilgili bilgiler aktaran Sönük, önümüzdeki dönemde yapılacak çalışmaları içerecek stratejik planlamanın ana hatlarını belirlemek için halkla ortak bir paydaşta birleşme çabası içerisinde olduklarını belirtti.

Halkın dilek, görüş ve önerilerini birinci planda tutacaklarını vurgulayan Sönük, şu ifadelere yer verdi:

"Şundan emin olmanızı istiyoruz. Halkımızın büyük teveccühü ile seçildiğimiz bu görevde bulunduğumuz sürece halkımızın onay vermediği hiçbir işi yapmayacağız. Planlamalarımızı ve çalışmalarımızı halkımızın talepleri ve önceliklerine göre belirleyeceğiz. Yapacağımız buluşmalarla, komisyonlarımızın ilettikleri ve belirledikleri önerilerle, muhtarlarımızdan gelecek görüş ve taleplerle oluşacak öncelikler halkın onayından sonra yaşama geçirilecektir. Halkımız mahallesinde hangi hizmeti öncelikli olarak görmek istiyorsa imkanlarımızı ona göre seferber edeceğiz."