HÜDA PAR Batman İl Başkanlığı tarafından bir ayı aşkın bir süredir siyonist işgal rejiminin yoğun saldırıları altında olan Filistinli Müslümanlara destek amacıyla Atatürk Parkı yanına kurulan ve 15 gün boyunca 12.00 ile 22.00 saatleri arasında açık kalan "Gazze'ye Destek Çadırı" nöbeti düzenlenen basın açıklamasının ardından sona erdi.

"Boykot yayılmalıdır"

Gazze'ye, Filistinli Müslümanlara destek etkinliklerinin devam edeceğini vurgulayan Şahin, "İşgal çetesinin bir ayı aşkın bir süredir Filistin'de, Gazze'de yaptığı vahşeti, katliamı ve soykırımı halkımızın dikkatlerini çekmek üzere ve oradaki direnişin yanında olduğumuzu göstermek adına 15 gündür burada 'Gazze'ye destek çadırı' adı altında çadır kurduk. Özellikle boykota herkesin ciddiyetle bakması lazım. İsraile destek olacak, ekonomisini güçlendirecek ürünleri almaktan vazgeçelim. Boykotu yaymamız lazım. Bu Müslüman ve insan olarak hepimizin bir vazifesidir." dedi.

"Mitinge halkı davet ediyoruz"

AK Parti Batman İl Başkanı Gür, Yerel Seçimlere İlişkin Değerlendirmelerde Bulundu AK Parti Batman İl Başkanı Gür, Yerel Seçimlere İlişkin Değerlendirmelerde Bulundu

Açıklamasının sonunda 12 Kasım Pazar günü Turgut Özal Bulvarı Yıldız Camii önünde saat 13.00'te 'Aksa Tufanı'na Destek' temasıyla bir miting düzenleyeceklerini hatırlatan Şahin, tüm halkı mitinge davet etti.