Mesajında Nasıroğlu, Batman'ın modern bir şehir konumuna geldiğini ve marka şehir olma hedefini vurguladı.

Nasıroğlu mesajında şunları kaydetti:

"Ülkemizde petrolün ilk bulunduğu ve üretiminin yapıldığı şehir olan Batman, her ne kadar yeni bir şehir olsa da, sahip olduğu binlerce yıllık tarihi ile kadim bir medeniyet şehridir. 1990 yılına kadar çok hızlı bir gelişme yaşayan Batmanımız, 16 Mayıs 1990'da Türkiye'nin 72. ili olmuştur."

Nasıroğlu, son yıllarda yapılan yatırımlar, verimli topraklar ve genç nüfus sayesinde Batman'ın iddialı bir kent konumuna geldiğini ifade etti.

Hedeflerinin Batman'ı marka şehir ve yatırım üssü haline getirmek olduğunu belirten Nasıroğlu şunları söyledi:

"Yediden yetmişe el ele vererek bu şehri daha da büyütecek, çocuklarımızın ve gençlerimizin huzur, güven ve refah içinde yaşayacağı modern, güçlü ve büyük bir Batman’ı onlara teslim edeceğiz."

Batmanlı Can Akbaba Yürüyüş Atletizminde Türkiye İkincisi Batmanlı Can Akbaba Yürüyüş Atletizminde Türkiye İkincisi

Batman için çalıştıklarını ve yapacak çok işlerinin olduğunu aktaran Nasıroğlu, mesajını şu şekilde sonlandırdı:

"Bizim Batman için daha yapacağımız çok şey var. Aşkımız Batman’i en iyi yerlere taşımak ve bunu kendime görev olarak bildim. Batman için önemli pek çok proje ve çalışmayı yatırım programına almayı başardık. Hemşehrilerimizin desteği ve Allah’ın izniyle de önümüzdeki zaman diliminde gerçekleştirmek istediğimiz bir çok proje daha var. Batman için bu duygu ve düşüncelerle memleketimizin il oluşunun 34. il dönümünü kutlar, kadirşinas Batmanlı hemşerilerime en derin saygı ve muhabbetlerimi sunarım."